PARAMETRY KREDYTU

Okres kredytowania nawet do 8 lat.
Stała stopa procentowa.
Spłata kredytu wraz z odsetkami w równych, miesięcznych ratach.

Maksymalna kwota kredytu uzależniona jest od zdolności kredytowej klienta.
Kredytowana opłata przygotowawcza.

Kredytowane ubezpieczenie kredytobiorcy „RCI Bezpieczny Kredyt".


Twój wymarzony Nissan i finansowanie może być więc, nie tylko skrojone na miarę, ale przede wszystkim dostępne na wyciagnięcie ręki, gdyżminimalny wkład własny wynosi 0%. 

KREDYT NISSAN FINANCE dla klientów indywidualnych udzielany jest osobom fizycznym zatrudnionym na podstawie umowy o pracę, uzyskującym dochody z tytułu renty lub emerytury, z prowadzenia gospodarstwa rolnego lub wykonywania wolnego zawodu.

KREDYT NISSAN FINANCE dla przedsiębiorców skierowany jest do wszystkich klientów - przedsiębiorców niezależnie od formy prawnej zarejestrowanej działalności.

Oprócz wartości samochodu oferta Nissan Finance obejmuje także: 

Wyposażenie dodatkowe montowane przy zakupie samochodu.
Ubezpieczenie komunikacyjne
Ubezpieczenie utraty wartości pojazdu - GAP.
Rozszerzoną gwarancję: Nissan

Istnieje możliwość sfinansowania Rozszerzonej Gwarancji 5* razem z Twoim nowym samochodem. Oferta ta gwarantuje bezpieczeństwo i komfort dla Twoich finansów i pozwoli Ci w pełni korzystać z atrakcyjnych warunków i promocji, jakie oferuje Rozszerzona Gwarancja.

Nasza oferta kredytowa jest dostępna dla całej gamy nowych samochodów marki Nissan.
Dodatkowo, na wybrane modele i w ściśle określonym czasie proponowane sa ciekawe oferty promocyjne.
W ofercie proponujemy także kredyt na samochody używane zakupione w Sieci Autoryzowanych Dealerów Nissana.

W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o aktualnych ofertach finansowych Nissan Finance zapraszamy do Autoryzowanych Dealerów Nissana.

Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy zawartej z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji.

Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.@NissanPolska
/* */